Alroy Bohemian Bluemoon

Tmavěmodrý puntík - alias Curry


otec: Avalon Altája

matka: Chelsea z Brdské smečky

PDS (polodlouhá srst)

Bon.kód: ---

Zdraví: MDR1 +/+ (po rodičích), DM N/N (po rodičích)

Tituly: VN

Svod mladých: ---

Bonitace: ----


žije kousek u Rokycan s mladými páníčky v rodinném baráčku s obrovskou zahradou. Nejradši má procházky do okolí a blbnutí s míčky.

Monika a Ondra (majitelé): "Štěstí do rodiny.

Celý život jsem si přála psa, takže když jsme se nastěhovali s Ondrou do baráku, první naše myšlenky směřovaly ke koupi psa a musel to být Bílý švýcarský ovčák. Toto plemeno nás uchvátilo už dávno, takže nebylo o čem přemýšlet.

A začalo hledání šteňátka. Hned první nadídka štěnátek, na kterou jsme se podívali, byla ta pravá. Jeden telefonát a následovala první návštěva - slzy, druhá návštěva - slzy, třetí návštěva - slzy, a pak už jen 14 dní a bude Alroy Bohemian Bluemoon - Curry doma. Upřímně můžu říct, že to pro mě byly hodně dlouhé dva týdny, ale dočkala jsem se. Když jsme si konečně Curryho přivezli domů, tak jsem se od něj nehla ani na krok. Byla to nádherná malá koule na, kterou jsem se nemohla vynadívat a nebyla chvíle kdybych ho nepusinkovala. To se mimochodem nezměnilo a ani nezmění. Teď už máme Curryho 10 měsíců, doslova každý den nás překvapuje, každý den nás rozesmívá, každý den nás zlobí, každý den s náma vyčůrává, kdyždý den se na něj těšíme, každý den si hrajeme, každý den je Curry hlavní tématem dne, každý den nám dokazuje, že nás miluje a my každý den dokazujeme jemu, že milujeme my jeho a je pro nás na první místě. S Currym přišlo štěstí, krása a radost do domu. Stejně tak doufáme, že i on je štastný a že u nás našel takový domov, jaký si pro něj představovali chovatelé a v jakém je štastný a spokojený pes.